Ceník

Portrét/newborn/těhotenské fotky

Cena za vyretušovanou fotografii podle Vašeho výběru je individuální. Závisí na počtu fotografií, jejich povaze i způsobu využití. Bližší informace Vám ráda poskytnu po domluvě.

Svatební fotografie – Varianta FULL

Fotografování celého svatebního dne od ranních příprav do západu slunce. Předávka zahrnuje cca 600 fotografií na flash disku a 30ks v tištěné podobě.

16 000 Kč

Svatební fotografie – Varianta LIGHT

Fotografování pouze při obřadu, následné skupinové fotky a fotky novomanželů. Jde o maximálně tři hodiny focení, předávka zahrnuje okolo 200 fotografií na flash disku a 20ks v tištěné podobě.

Přizpůsobím se  však i jakýmkoliv jiným požadavkům. Po domluvě mohu například fotit jen přípravy a obřad nebo naopak variantu od obřadu až po večerní zábavu. Cena i množství fotek se odvíjí od počtu hodin strávených fotografováním. Pro konkrétnější informace mě neváhejte kontaktovat.

 

8 000 Kč

Produktová fotografie

Cena za produktovou fotografii je zcela individuální. Záleží především na množství produktů, jejich povaze a způsobu komerčního využití.
Bližší informace Vám ráda poskytnu po telefonické domluvě.

Vizážistka

Spolupracuji s několika vizážistkami, které Vás na požádaní učešou a nalíčí. Službu je nutné předem objednat a vyjde na cca 1500Kč.

Dárkové poukazy

Poukazy jsou k dispozici během celého roku a lze je vypsat na jakékoliv množství fotografií dle ceníku výše.